FIWE – fitness trade show

IMG_5977

Wow! Mega wydarzenie za mną! Przez weekend uczestniczyłem jako prelegent na największych targach sportowych w polsce czyli FIWE – Fitness trade show! 

Mega fantastyczna impreza. Wielu wystawców, producentów, sprzedawców i usługodawców związanych z rynkiem ftness. Jak widać po targach rynek ten ma się nie tylko dobrze ale bardzo dynamicznie się rozwija!

 

Podczas targów miałem przyjemność spotkać się z przedsiębiorcami w ramach sesji FIWE Shops gdzie mogliśmy porozmawiać na temat budowania biznesu i poszukania nowych dróg na jego rozwój. Moja prezentacja dotyczyła tworzenia nowych „błękitnych oceanów”. W pierwszej części skupiałem się na tym czym one w ogóle są oraz jak się z nich uwolnić. Rozmawialiśmy o inspiracjach i gdzie ich poszukiwać. Podstawą do poszukiwania nowych możliwości jest poznanie aktualnych i ich ocena. Dlatego na koniec zrobiliśmy ćwiczenie z tworzenia matrycy wartości firmy i tego w jaki sposób ją pokazujemy naszym klientom.

 

 

Na koniec chciałem pogratulować wszystkim sportowcomi kulturystom, którzy brali udział w targach, konkursach i zawodach. Jestem pełem podziwu nie tylko dla ich fantastycznego wyglądu ale przede wszystki dla drogi jaką musieli przejść, żeby tak wyglądać. Mogę sobie tylko wyobrazić ile ciężkiej pracy, determinacji i żelaznej dyscypliny musi ich to kosztować. Pracują ciężko nie tylko podczas treningów ale całe swoje życie muszą podporządkować nieustannemu dążeniu do wymarzonego celu. 

 

Dobra robota! Mam nadzieję, że zobaczymy się też za rok! 😉

 

Ł.